head
RipperWorks / Připravujeme / US Road Train
Vydáno pod číslem: --
Číslo projektu: P.25A
Progress...
Konstrukce: 100% Grafika: 100% Číslování: 100% Návod: 100% Status:
zkušební stavba

Pomalu pokračuji na konstrukci nových modelů. Vždy se mi moc líbily americké silniční tahače, tak jsem se rozhodl, že jeden nakreslím. Vybral jsem si netypickou soupravu od (dnes již zkrachovalé) americké dopravní firmy Consolidated Freighlines. Tato firma používala krátké dvounápravové tahače a pouze jednonápravové návěsy. Zato často mohly tyto tahače tahat až tří návěsy najednou!

A tak tomu bude i u mého modelu. Tahač Freightliner FLB bude ke koupi samostatně, stejně jako jednonápravový skříňový návěs. Stavebnice návěsu bude obsahovat i stavebnici pomocného podvozku (dolly), pomocí kterého je možné přepravovat druhý a třetí návěs v soupravě. Stavebnice návěsu bude variantní - budete si moci vybrat, který ze třech různých návěsů postavíte. Budete-li chtít mít všechny tři, koupíte si prostě stavebnici celkem 3x.

Děkuji Vám za všechny odpovědi v anketě, skoro to vypadá, že si všichni budou chtít koupit tři návěsy... A někdo jich chce i víc! Uvidíme, jestli se to při prodejích potvrdí. Alespoň už vím, kolik návěsů mám vydat.

Testovací stavbu provádím sám, takže se vydání trochu protáhne - dříve než v roce 2010 to nebude.

Předpokládaný rozsah modelu návěsu jsou 4 strany B4.